Absolvent Facultatea Instalatii pentru Constructii

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Absolvent Facultatea Instalatii pentru Constructii sau student in an terminal pentru proiectare sisteme de stingere incendiu

Atributii:

- Realizeaza proiectarea sistemului
- Intocmeste necesarul de materiale
- Intocmeste oferta tehnico – comerciala

CERINTE

- Cunoștințe autocad
- Permis cat. B

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.ro unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.