Electrician / Tehnician service

Procesuality Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoaste bine echipamentele electrice (prese balotat, tocatoare si alte echipamente specifice industriei deseurilor).
- Executa operatiuni de intretinere, reparatii si de inlocuire la echipamentele si instalatiile electrice.
- Identifica si analizeaza problemele si defectiunile aparute, stabileste cauzele/efectele si propune masurile necesare remedierii acestora.
- Mentine relatii de colaborare cu toti clientii si cu colegii din toate departamentele firmei.
- Dezvolta in permanenta propriile cunostinte si competente.

CERINTE

- Cunostinte bune in domeniile: electromecanica, instalatii electrice.
- Experienta in domeniul instalatiilor electrice.
- Experienta in reparatia si intretinerea utilajelor industriale.
- Simt tehnic, dexteritate manuala, atentie la detalii, precizie.
- Responsabilitate, spirit de echipa, loialitate, perseverenta.
- Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj).
- Disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- bonusuri si prime de performanta;
- sustinerea in activitate;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu.

Procesuality Consulting Group s.r.l. Brasov recruteaza pentru clientul sau, societate romaneasca din domeniul echipamentelor si utilajelor pentru industria de reciclare, pentru postul de electrician.
Procesuality Consulting Group s.r.l. este specializata in furnizarea de servicii de recrutare de personal, reprezentand astfel clientii sai, persoane juridice, in piata muncii brasoveana.