TEHNICIAN INTERVENȚII

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigură în teren, reparația și întreținerea motoarelor Caterpillar și Perkins și a grupurilor electrogene Caterpillar și Olympian.
- Asigură activități de service în atelier și, atunci când este cazul, în teren și în afara teritoriului țării.
- Întocmește rapoarte de intervenție după executarea fiecărei misiuni de lucru.
- Realizează raportări lunare pentru justificarea timpului de lucru și cheltuielilor lunare.
- Participă la inventarierea pieselor și a sculelor.
- Păstrează ordinea şi curăţenia sculelor și a maşinii.
- Păstreză o bună relaţie cu clientul.
- Își îmbunătățește permanent abilităţile profesionale prin studiul literaturii de specialitate și prin participarea la cursurile de specializare organizate de către companie.

CERINTE

- Studii medii finalizate în domeniul electro-mecanic.
- Cunoștințe și experiență în domeniul electro – mecanic de minim 2 ani.
- Cunoștințe de operare PC (Word, Excel și programe specifice).
- Cunoștințe medii de limba engleză și/sau limba franceză.
- Permis de conducere categoria B.
- Bună capacitate organizatorică.
- Capacitate de lucru cu termene limită strânse.
- Bună capacitate de comunicare.

PROFIL CANDIDAT

- Seriozitate, dinamism, atenție la detalii.
- Perseverență în îndeplinirea obiectivelor.
- Spirit practic și organizat.
- Disponibilitate pentru lucrul în echipă.

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.