Sudori -reparatii navale- Anglia

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza SUDORI ( cu sau fara certificate) pentru proiecte in ANGLIA

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

Contracte : temporare/ perioada determinata in functie de proiect (4-6-8 saptamani)

Salariu : 7-7.5 lire sterline NET/ ora ( taxele si impozitele sunt platite separate de angajator si vor fi mentionate pe fluturasul de salariu )

Program : 56 ore / saptamana ( garantate ) ture de zi/ noapte.
In medie se vor lucra 60-70 ore/ saptamana

Mentiune: programul de lucru poate depasi cele 56 de ore/ saptamana la cererea angajatorului si vor fi platite la acelasi tarif 7 -7.5 lire sterline NET/ ora

Diurna de hrana : 60-65 lire sterline pe saptamana, vor fi platite in numerar dupa prima saptamana de lucru si deduse din salariu lunar

Exemplu calcul SALARIU MINIM :
56 (ore) *7 ( lire ) *4 ( saptamani) = 1568 lire sterline NET
60 ( diurna hrana cash ) *4 ( saptamani) = 240 lire – se platesc cash
1568- 240= 1328 lire sterline sunt transferati in contul bancar

Locatie de job: santiere UK

Tip proiect: reparatii navale/ constructii noi

-Angajatorul plateste transportul Romania – Anglia/ Anglia – Romania si asigura transportul local in Anglia

-Angajatorul asigura cazarea in Anglia : hotel sau apartament ( camera single sau la comun , in functie de optiunile disponibile , cu sau fara bucatarie utilata ( in general apartamentele au bucatarii utilate nu si hotelurile)

-Angajatorul asigura combinezonul si pantofii de lucru

CERINTE

- experienta ca si SUDOR NAVAL

- SUDORII trebuie sa treaca proba de lucru - 136P

- cunostinte de limba engleza ( nu sunt obligatorii )

Pentru detalii suplimentare , ne puteti contacta la numarul de telefon 0241660183 sau pe e-mail hr@intermarin.ro

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro