Reprezentant Vanzari Braila

S.C. ND PHARMA S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea si vanzarea produselor/serviciilor firmei;
-Informarea clientilor cu privire la promotii, actiuni de colectare feed-back de la clienti,
-Identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
-Preluarea comenzilor si livrarea produselor;
-Primeste pe baza de semnatura, de la Directia Economica, tipizatele pentru incasare numerar (facturi si chitantiere) si transmite zilnic prin telefon din teren, incasarile facute pe baza chitantierului.
-Activitati post vanzare;
-Culegerea si raportarea datelor privind produsele/firmele/tehnicile de vanzare concurente

CERINTE

-Sa nu aiba cazier judiciar,
-Sa indeplineasca cerintele prevazute de legislatia in vigoare privind incadrarea gestionarilor si constituirea de garantii
-Permis de conducere categoria B;
-Disponibilitate pentru calatorii frecvente, deplasari, detasari;
-Cunostinte operare PC (MS Office; Word, Excel);
-Sa cunoasca documentele normative (nationale si interne) care reglementeaza activitatile pe care le desfasoara.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu si card de alimentare;
-telefon;
-tableta;

DESCRIEREA FIRMEI

vezi site ndpharma.ro