Reprezentant Tehnic si Comercial

Betonchemie BTC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea consta in:
- Promovarea si vanzarea produsele companiei in vederea atingerii targetului lunar de vanzari;
- Consilierea viitorilor clienti in alegerea solutiei potrivite conform nevoilor acestora;
- Administrarea clientilor din zona in care actioneaza;
- Prospectarea permanenta a pietei in vederea identificarii si atragerii de noi clienti.

CERINTE

Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderenta de teren;
Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
Capacitate de adaptare si asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
Abilitati excelente de vanzare;
Abilitati de negociere si planificare;
Abilitati de relationare cu clientii;
Dinamic, dornic de afirmare;
Experienta in vanzari B2B;
Fluenta in vorbire si tinuta ingrijita.
Pentru noi, esti candidatul ideal daca ai o atitudine pozitiva, esti ambitios si comunicativ, pasionat de vanzari si dornic sa inveti lucruri noi.
Daca lucrezi eficient atat individual, cat si in echipa, si vrei sa demonstrezi ca esti implicat, te vrem in echipa noastra!

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv in functie de performante.
Suport permanent.
Dezvolltare profesionala.
Telefon+ Laptop+ Masina de serviciu.
Contract de munca full-time- Program de lucru flexibil

BETONCHEMIE BTC reprezentanta pentru Romania si Republica Moldova a companiei germane Ha-Be Betonchemie GmbH- producator de aditivi si substante de intretinere si reparatii pentru betoane, fibre, coloranti si diferite solutii pentru industria betonului.
Evolutia noastra este cea care ne-a asigurat una dintre pozitiile de top in randul companiilor de profil din Romania si care ne-a ajutat sa castigam increderea clientilor si partenerilor nostri. Avantajul nostru competitiv consta in calitatea ridicata a produselor pe care le importam precum si in experienta deosebita a echipei ce beneficiaza zilnic de suportul colegilor de la Ha-Be Betonchemie.
Ne plac provocarile si raspundem cu promptitudine nevoilor si asteptarilor clientilor carora le devenim parteneri in noi si noi proiecte de succes.