Muncitor necalificat

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este este una din principalele intreprinderi producatoare de piese forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole, constructii metalice, din vestul Romaniei.

Cautam persoane harnice care vor sa lucreze in domeniul prelucrarii metalelor cu punct de lucru in Oradea!

Responsabilitatile postului:
- Diverse activitati executive in cadrul atelierului de forja;
- Deserveste utilajele, conform instructiunilor tehnologice si de lucru, din atelierul de forja;
- Raspunde de aplicarea instructiunilor tehnologice, pe tot fluxul de fabricatie a pieselor forjate;
- Fixarea si regaljul SDV-ului pe utilaj (matrita de forjat, stanta de debavurat).

CERINTE

- Minim 8 clase;
- Dorinta de a invata si perseverenta;
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate;
- Responsabilitate;
- Persoana organizata.

BENEFICII OFERITE

- Contract de ucenicie;
- Salariu de incadrare 1.650 Ron;
- Chirie asigurata (pentru o distanta mai mare de 40 de km de Oradea);
- Decontare transport;
- O masa gratuita pe zi, apa minerala si lapte.
- Tichete de masa;
- 3 zile in plus la concediul de odihna;
- Bonus 7% la salariul de baza, dupa primele 3 luni de proba;
- 15% spor de conditii grele de munca;
- 10 zile de tratament in statiunea Felix (in luna august);
- Muncitorii necalificati se pot califica la locul de munca pe meseria de Forjor.
- Spor de vechime.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!