Magaziner piese de schimb

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigură gestiunea fizică şi electronică a stocului de piese de schimb
- Efectuează recepţia fizică a mărfii la intrarea în magazia firmei
- Participă activ la operaţiunile de încărcare/ descărcare a mărfii la/ din magazia firmei
- Propune măsuri de eficientizare a activităţii de gestiune sau livrări din stoc
- Înregistrează, prelucrează şi păstrează informaţiile referitoare la situaţia stocurilor
- Predă sau expediază marfa către client conform documentelor emise
- Asigură mişcarea stocurilor şi utilizează eficient spaţiul de depozitare a mărfurilor
- Participă la realizarea inventarului periodic

CERINTE

- Studii medii, de preferinţă în domeniul tehnic
- Experienţă minim 1 an în domeniul gestiunii mărfurilor
- Cunoştinţe medii de limba engleză
- Cunoştinţe PC (MS Office) – nivel mediu

PROFIL CANDIDAT
- Profil tehnic
- Persoană serioasă, dornică de învăţare permanentă
- Organizare şi rigurozitate

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.