inginer constructor

SC MIDANNE INVEST GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmirea proceselor verbale conf C56,
-intocmire atasamente,
-intocmeste necesare de materiale si supravegheaza receptia acestora la santier
-coordonare subantreprize
-coordoneaza echipe muncitori

CERINTE

-cunostinte Autocad, MS Office
-permis conducere B
-disponibilitate relocare pe perioada proiectului:" Bazin de inot Braila"

BENEFICII OFERITE

-telefon de serviciu
-bonusuri pentru indeplinirea obiectivelor la termenele prevazute si la nivelul calitativ solicitat

MIDANNE INVEST GRUP este o companie care poate aborda proiecte complexe, incluzand:
• Activitati de consultanta si expertiza inginereasca, economico – financiare si juridica,
• Managementul proiectelor complexe
• Activitati de constructii civile si industriale
• Activitati in domeniul lucrarilor de reabilitare, restaurare, amenajare interioara
• Activitati in domeniul instalatilor complexe pentru constructii