Inginer comercial

Agribusinessjob Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agribusinessjob recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala, lider de piata in domeniul solutiilor informatice pentru ferme o persoana catre sa ocupe pozitia de
INGINER COMERCIAL
zona: Braila-Galati-Buzau
Prospectarea pieţei, identificarea de clienţi noi, fidelizarea celor vechi
Atingerea targetului de vânzări pentru gama de produse a companiei
Prezentarea ofertei de produse fermierilor din zona alocată, respectând politica de vânzări şi regulamentul comercial al firmei
Mărirea portofoliului de clienti şi păstrarea relaţiilor cu clienţii
Urmărirea procesului de derulare a contractelor de vânzare
Participarea la târguri şi demonstraţii locale şi naţionale

CERINTE

Abilităţi de comunicare si prezentare
Abilităţi de negociere
Cunoştinţe de bază în utilizarea calculatorului şi a pachetului MS Office
Limba engleză. Cunoaşterea limbii franceze constituie un avantaj
Permis de conducere categoria B
Domiciliul în zona menţionată

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
Salariu fix atractiv, comision vanzari şi bonusuri acordate în funcţie de performanţă
Masină, telefon, laptop. Plan de instruire şi dezvoltare în Franța și în România.
Pentru cei interesati, vă rugăm să trimiteti cv-ul cu specificarea zonei dorite la adresa cv@agribusinessjob.com, pana la data de 29 Ianuarie 2015. Succes!

Agribusinessjob, agentie de recrutare specializata in agricultura
www.agribusinesjob.com
Contact aplicatii cv@agribusinessjob.com