Inginer Automatist - Calarasi

HUMANGEST ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea aplicarii planului de intretinere preventiva pentru utilajele si echipamentele din fabrica si inregistrarea interventiilor efectuate conform acestui plan.
- Asigurarea realizarii interventiilor de mentenanta curativa si repunere cat mai rapida a echipamentelor in functiune (in cazul unor opriri accidentale).
- Asigurarea respectarii procedurilor si metodelor de lucru.
- Executia cantitativa si calitativa a lucrarilor de intretinere.
- Asigurarea inregistrarii consumurilor de energie pe fabrica si raportarea lor.
- Asigurarea necesarului de piese de schimb.
- Executia si alte sarcini referitoare la punerea in functioune a utilajelor noi, imbunatatirea continue a performantei de exploatare a utilajelor, organizarii activitatii de mentananta.

CERINTE

Companie multinationala, lider mondial in producerea de hartie igienica si de uz caznic, prezenta in peste 13 tari, cauta pentru fabrica locata in Calarasi 2 ingineri automatisti.

Cerinte:
• Studii superioare in domeniul ingineriei industriale sau chimice;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel fluent;
• Disponibilitatea de relocare in Calarasi, compania asigura cazare angajatilor din afara orasului Calarasi;
• Sa fie proaspat absolvent sau cu experienta pe o pozitie similara;
• Persoana dinamica, entuziasta si responsabila.

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.
Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.
Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:
Recrutare si Selectie de Personal;
Leasing de Personal;
Administrare de Personal si Payroll;
Evaluarea performantelor angajatilor;
Training;
Outplacement;
Detasare de Personal in Strainatate