Farmacist Sef Depozit

SC PharmaFarm SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaz¿, coordoneaz¿, controleaz¿ si evalueaz¿ activitatea depozitului farmaceutic, r¿spunzând de receptia, depozitarea si eliberarea produselor farmaceutice în conformitate cu Regulile de Buna Practica de Distributie.

CERINTE

- Facultatea de Farmacie;
- Aviz de liber¿ practic¿;
- Cunostinte medii de limba englez¿ si operare PC;
- Persoan¿ organizat¿, cu abilit¿ti manageriale, capabil¿ s¿ conduc¿ si motiveze echipa punctului de lucru;
- Experient¿ în domeniul distributiei produselor farmaceutice constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Compania noastr¿ v¿ ofer¿ un pachet salarial extrem de atractiv si posibilitatea de a lucra într-o echip¿ tân¿r¿ si dinamic¿ si de a v¿ construi o carier¿ în domeniul distributiei de medicamente.

Companie de import si distributie produse farmaceutice, parte a celui mai mare concern european de distributie medicamente CELESIO.