Coordonator Departament Asigurarea Calitatii

SC GLORIOUS LIGHTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza dezvoltarea, implementarea și menținerea standardelor de sistem de calitate și a standardelor ISO.
- organizeaza activitățile de asigurare a calității,
- se asigura că toate procesele de producție și produsele respectă 100% standardele clienților, ISO și cerințele legale.
- asigura managementul echipei din subordine : recrutare, motivare, comunicare si stabilire obiective, formare si evaluare
- realizeaza obiectivele si indeplineste KPI-urile stabilite pentru Departamentul de Asigurare a Calității.

CERINTE

Experiență minimă de 5 ani în Asigurarea Calității / Controlul Calității.
Certificare ISO
Experiență în implementarea standardelor ISO în cadrul unui mediu de producție
Cunoașterea principiilor de lucru Lean / Kaizen / Six Sigma etc.
Lb engleza- nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

SC GLORIOUS LIGHTING este o fabrica din Braila, avand ca obiect de activitate producerea de corpuri pentru iluminat.