Contabil

VALROM EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Centralizeaza documentele contabile ale societatii
-Introduce datele in programul de contabilitate Neomanager
-Verifica corectitudinea datelor introduse
-Intocmeste declaratiile pentru ANAF in termenul prevazut de lege
-Indosariaza toate documentele contabile
-Are responsabilitatea casierierului societatii
-Comanda ,calculeaza,distribuie tichetele de masa
-Pune la dispozitia managerului informatiile contabile de care dispune

CERINTE

-loialitate, implicare,spirit de echipa, manifesta interes permanent pentru propria dezvoltare personala si profesionala

-persoana integra (fara cazier) , organizata, ordonata, meticuloasa, comunicativa,inovativa, pozitiva

-spirit de initiativa, flexibilitate

-prezenta placuta, aspect fizic ingrijit

-stare de sanatate foarte buna

-carnet de conducere cat B

-studii superioare

-cunostinte temeinice calculator

BENEFICII OFERITE

- salariu
- tichete de masa
- telefon

Valrom Exim SRL este o companie romaneasca prezenta pe piata de peste 14 ani, specializata in comercializarea de tehnologie pentru aplicarea pesticidelor in agricultura. Reprezentand producatori consacrati din Europa Occidentala si SUA, Valrom Exim SRL comercializeaza masini de erbicidat si piese de schimb pentru acestea, precum si o gama larga de aparate de masura a calitatii solului si al culturilor, ajutandu-si astfel clientii sa obtina tratamente rentabile si eficiente.