BIOLOG - Braila

Finance & Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- isi desfasoara activitatea in laboratorul fizico-chimic si microbiologic al companiei;
- efectueaza studii si probe de laborator (industria alimentara) cu utilizarea de instrumente specifice;
- colaboreaza si ofera asistenta Responsabilului Calitate.

CERINTE

- absolvent studii superioare specifice (biologie, chimie, fizica etc);
- experienta minim 5 ani intr-o pozitie similara;
- disponibilitate de lucru in Braila.

BENEFICII OFERITE

- Se va discuta cu fiecare candidat in parte.
- Se ofera salariu motivant, conditii de lucru exceptionale.

Finance Consulting este o companie multinationala de consultanta pentru afaceri si management.
Consultantii nostri ofera suport in recrutarea, evaluarea, motivarea personalului pentru toate nivelurile de cariera: Entry level, Middle management, Top management.

F&C recruteaza pentru clientul sau lider pe piata alimetara BIOLOG/SPECIALISTI pentru zona Braila