ANGAJARE

S.C. ELECTRO-SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANGAJĂM AGENT VÂNZĂRI - Brăila
Avem nevoie de forțe noi și de oameni cu inițiativă în echipa noastră pentru a ne menține poziția de lider în județul Brăila, în domeniul sistemelor de securitate, antiefracție și interfonie.
Cum trebuie să fie acesată persoană pentru o colaborare de durată?
1. Să știe să zâmbească, pentru că suntem o echipă tânără și dornică să se bucure de succes.
2. Să știe să comunice și să relaționeze cu colegii. Nu vrem să stricăm atmosfera din firma!
3. Să fie dispusă să învețe și să citească permanent. Dacă nu învață, nu crește, dacă nu crește, firma stagnează.
4. Să se îmbrace frumos - da, imaginea ta transmite imaginea firmei
5. Să fie organizată și atentă la detalii.
6. Să știe să vorbească frumos și să scrie corect . Să fie o persoana educată.
7. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă - da
8. Poate sa fie proaspat absolventă, sau chiar student. Nu contează vârsta, numai atitudinea și perseverența!
9. Să fie persistent și să nu renunțe până nu gasește soluția potrivită pentru clienți.
10. Să dea 100% în tot ceea ce face!
Atribuțiile acestei persoane:
1. Caută contacte noi zilnic.
2. Transmite / întocmește oferte pentru clienți
3. Menține relația cu clienții (asociații de proprietari, persoane fizice, instituții, firme)
4. O data pe săptămână își sună clienții pentru feedback
5. Întocmește săptămânal raportul privind activitatea, pentru a măsura indicii de performanță
6. Promovează serviciile și produsele firmei
7. Pregatește materiale informative și devize pentru lucrări
8. Corespondență (email, posta, curier, etc.)
9. Aprovizionare (ocazional)
10. ... lasăm un loc liber pentru ce ne mai vine in minte pe parcurs
Ce oferim?
1. Salariu fix
2. Cotă parte din vânzări
3. Bonusuri de performanță
4. Telefon (dacă ne place de persoană, chiar un smartphone), laptop
5. Mașina
6. Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primii fără întarzieri, de fiecare dată)
7. Posibilitatea de a promova în cadrul firmei
8. Cărți, cursuri, seminarii, traininguri de vânzări
9. Atmosferă plăcută de lucru, șef bun și înțelegător
10. Cărți de vizită personalizate
De când avem nevoie?
Cât mai repede. Am dori chiar din 15 martie sau cel târziu 30 martie.
Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu cerințele noastre, transmite-ne un mail cu CV-ul tău la adresa elsbraila@yahoo.com și scrie în mail și răspunsul tău la întrebarea: De ce vrei acest loc de muncă? Relatii tel. 0724.27.36.08.

CERINTE

Permis auto,cat B
Abilitati comunicare

Compania noastra activeaza pe piata romaneasca de tehnica de securitate inca din anul 2000, impunandu-se ca unul dintre cei mai importanti furnizori de solutii in domeniu.
Profilul principal al companiei este de importator,distribuitor si integrator de sisteme adresandu-se atat resellerilor cat si direct utilizator finali prin solutii perfect costumizate nevoilor lor.
Aria noastra de expertiza este orientata spre urmatoarele domenii de activitate.
• Sisteme de interfonie si videointerfonie
• Sisteme de supraveghere video
• Sisteme de alarmare antiefractie
www.genway.ro pentru mai multe detalii despre produsele comercializate.