Angajam tehnician service utilaje agricole

VALROM EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In prezent, cautam un nou coleg – tehnician service – care sa ne ajute sa ne crestem portofoliul de clienti si vanzarile in mod implicit.

Descrierea firmei
Valrom Exim SRL este o companie romaneasca prezenta pe piata de peste 18 ani, specializata in comercializarea de tehnologie pentru aplicarea pesticidelor in agricultura. Reprezentand producatori consacrati din Europa Occidentala si SUA, Valrom Exim SRL comercializeaza masini de erbicidat si piese de schimb pentru acestea, precum si o gama larga de aparate de masura a calitatii solului si al culturilor, ajutandu-si astfel clientii sa obtina tratamente rentabile si eficiente.

CERINTE

Ce asteptari avem de la viitorul coleg:
- permis categoria ''B'';
- Foarte muncitor, flexibil, rezistent la stres
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente
- Experienta in meseria de technician preferabil utilaje de constructii si/sau de agricultura
-Apt medical pentru meseria de technician/mecanic
- cunoasterea limbii engleze;
- cunostinte PC (office si internet);
- aptitudini de comunicare interpersonala si scrisa;
- persoana dinamica, capabila, responsabila, cu initiativa;
- cunostintele de mecanica agricola sau de agronomie constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra pentru viitorul coleg cuprinde:
- autoturism de serviciu;
- telefon de serviciu;
- tichete de masa;
- program de instruire;
- o atmosfera placuta si un loc de munca unde sa vii drag.

Valrom Exim SRL este o companie romaneasca din Braila prezenta pe piata din 1998, specializata in comercializarea de tehnologie pentru aplicarea pesticidelor in agricultura. Reprezentand producatori consacrati din Europa Occidentala si SUA (Annovi Reverberi - Italia, Hypro Lurmark - Marea Britanie, Arag – Italia, Agratronix – SUA, Martin Lishman – Marea Britanie, Teejet – Danemarca, DYNA-FOG - SUA, Househam Sprayers - Marea Britanie), Valrom Exim SRL comercializeaza masini de erbicidat si piese de schimb pentru acestea, precum si o gama larga de aparate de masura a calitatii solului si al culturilor, ajutandu-si astfel clientii (fermieri, in majoritatea lor) sa obtina tratamente rentabile si eficiente.