Angajam CONSILIER SERVICE

SC ADA MOTORS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

-Efectuarea de activitati de consiliere a clientilor service-ului astfel incat acestia sa fie multumiti si sa nu existe reclamatii;
-Explicarea lucrarilor efectuate si daca este cazul a serviciilor suplimentare gratuite si predarea facturii;
-Recomandari pentru efectuarea unor lucrari ulterioare necesare;
-Conducerea discutiilor necesare cu responsabilii de atelier;
-Asigurarea incheierii lucrarilor la termen;

SARCINI:

-Introducerea contractelor in programul Cross
-Vizualizarea comenzii clientului in sistemul computerizat si completarea datelor despre client;
-Preluarea autovehiculului de la client cu consemnarea eventualelor avarii;
-Pregatirea automobilului de inlocuire, respectiv organizarea mobilitatii clientului;
-Redactarea si incheierea contractului de service;
-Controlul vizual al calitatii

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
-persoana comunicativa, convingatoare, organizata;
-cu initiativa si orientare catre rezolvarea problemelor;
-seriozitate si punctualitate;
-spirit de echipa, dinamism si adaptabilitate;
-operare calculator;
-vechimea in domeniu constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

DESCRIEREA FIRMEI