Agent vanzari Braila

S.C. INSTAL ELECTRIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Experienta : in vanzari , marketing , relatii cu clientii.(reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic)
-Cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor si echipamentelor electrice.
- Dispus pentru deplasari
- Cunostinte operare PC
-Permis de conducere categoria B

CERINTE

-Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata (constructori, revanzatori, clienti finali, etc) ;
-Promovarea produselor companiei
-Negocierea conditiilor de livrare, modalitatilor de plata.
-Realizarea targetelor.

BENEFICII OFERITE

-Masina si telefon de serviciu.
-Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei.
-Bonusuri din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

Instal Electric
construieste cu profesionalism si perseverenta o retea de distributie in S-E-ul Romaniei in domeniul materialelor electrice.
Obiectivul firmei este acela de a se remarca pe piata materialelor electrice a judetelor din Sud-Estul Romaniei si de a castiga un segment cat mai important din aceasta. Totodata urmareste dezvoltarea unei retele de distributie de amploare nationala