AGENT VANZARI ASIGURARI BRAILA

TRYSOREL ASIGURARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai fost agent de vanzari al unei societati de asigurare? Ai fost inspector de asigurari? Ai renuntat in favoarea altui loc de munca? Ai renuntat din cauza preturilor prea mari sau al comisionul prea mic?
Te ajutam sa iti mentii portofoliul si relatia cu toti clientii.

CERINTE

-Persoana care doreste obtinerea unor venituri suplimentare
-Bune capacitati de comunicare, prezentabil, pozitiv, instruibil, onest, sociabil, se exprima bine, isi tine promisiunile, cu atitudine proactiva si orientare catre client

-Experienta pe un job similar este OBLIGATORIE

-Acces la internet
-Detine computer propriu si imprimanta
-Cunostinte IT la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-Training permanent
-Asistenta IT permanenta
-COMISION din vanzari (Fara Target)

DESCRIEREA FIRMEI

Trysorel - Asistent in Brokeraj
Lucram in sistem de broker, deci suntem parteneri cu toate societatile de asigurare. Vindem asigurari la pretul cel mai mic sau produse alese de client la societatea de asigurari la care doreste. Clientul contactat devine asiguratul nostru.
Intermediem asigurari inca din 2004 iar o parte din agentii nostri au peste 15 ani experienta in domeniul asigurarilor.

www.trysorel.ro
www.asigurari-braila.ro