AGENT DE VANZARI

VALROM EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
-dezvoltarea pietei/zonei ,achizitie de noi clienti,prospectare,negocieri cu clienti noi/potentiali in functie de tintele ageate;
-monitorizarea permanenta a pietei;
-respecta procedurile de lucru stabilite si joaca un rol important in activitatea zilnica de comenzi,incasari si livrari;
-realizeaza planul de vanzari conform targetului lunar;
-mentine continuu relatia cu clientii si le ofera asistenta si solutii de rezolvare optima a sitiuatiilor dificile;

CERINTE

Cerinte:
-studii superioare;
-permis categoria "B";
-notiuni de mecanica si hidraulica;
-disponibilitatea de deplasare frecventa in tara;
-cunosterea limbii engleze;
-cunostinte PC (office+internet);

BENEFICII OFERITE

Oferta:
-salariu fix+comision vanzari;
-autoturism de serviciu;
-telefon de serviciu;
-tichete de masa;

Valrom Exim SRL este o companie romaneasca prezenta pe piata de peste 14 ani, specializata in comercializarea de tehnologie pentru aplicarea pesticidelor in agricultura. Reprezentand producatori consacrati din Europa Occidentala si SUA, Valrom Exim SRL comercializeaza masini de erbicidat si piese de schimb pentru acestea, precum si o gama larga de aparate de masura a calitatii solului si al culturilor, ajutandu-si astfel clientii sa obtina tratamente rentabile si eficiente.