PICKER - INCARCATOR, PREGATITOR MARFA

SC AVICOLA BUCURESTI SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- colecteaza corect si prompt comenzile;
- respecta conditiile de ambalare a produselor destinate livrarii;
- aranjeaza marfa pe paleti conform regulilor interne;
- asigura integritatea marfii in timpul manevrarii paletilor;
- asigura curatenia in zona de lucru;

CERINTE

- studii medii;
- seriozitate, punctualitate;
- rezistenta la efort fizic sustinut;
- rezistenta la lucru in picioare si program sustinut;
- rapiditate in actiuni;
- atentie la detalii;
- spirit de orientare;
- experienta de lucru intr-un depozit constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa;
- in functie de efortul depus in tura de serviciu posibilitati reale de acordare bonus;

S.C. Avicola Bucuresti - societate cu renume pe piata aviculturii romanesti, producator de puicute o zi Lohmann Brown si in varsta de 16 saptamani.
Este un important furnizor de oua consum pe piata romaneasca.