Guvernanta fetita de 9 ani, zona Bragadiru, part time, 1200 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam guvernanta pentru o fetita de 9 ani. Zona: Bragadiru. Programul: 11:30- 17:00 .Atributii: preluat fetita de la scoala la ora 11:30, mers cu ea acasa, supraveghere si indrumare la teme. Salariul: 1000-1200 lei. Cautam persoane nefumatoare, cu permis auto si masina personala ( pentru deplasare de la scoala fetitei pana acasa), vorbitoare de limba engleza si germana sau engleza si franceza.

CERINTE

Guvernanta pentru o fetita de 9 ani. Zona: Bragadiru. Programul: 11:30- 17:00 .Atributii: preluat fetita de la scoala la ora 11:30, mers cu ea acasa, supraveghere si indrumare la teme. Salariul: 1000-1200 lei. Cautam persoane nefumatoare, cu permis auto si masina personala ( pentru deplasare de la scoala fetitei pana acasa), vorbitoare de limba engleza si germana sau engleza si franceza.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.