Gestionar depozit

BASAROM COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea mărfurilor care intră şi ies din gestiune (calitativ şi cantitativ);
- dispunerea, participarea şi verificarea depozitarii, manipularea si transportul materialelor, bunurilor si a ambalajelor aferente;
- eliberarea bunurilor din depozit conform facturilor primite;
- cunostinte elementare tehnice;
- efectuarea inventarelor regulate in depozit;
- administrarea actelor referitoare la operaţiile din gestiune.

CERINTE

- persoana organizata si responsabila;
- studii medii absolvite;
- experienta pe un post similar constituie avantaj;
- cunostinte operare calculator;
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- permis categoria B.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- telefon serviciu

Basarom Com se ocupa cu comertul de produse agricole incepand de la motosape, motopompe si atomizoare pana la hidrofoare, generatoare si aparate de sudura si distributia acestora in toata tara. Deasemenea avem o retea de distribuitori online.
Suntem localizati in zona Bragadiru, Ilfov, la o distanta de 3 min cu auto/maxi taxi de Cora Alexandriei. (capat tramvai 32)