Contabil junior

BASAROM COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
- intocmire documente specifice activitatii de facturare/ contabilitate primara (facturi, avize de insotire, deconturi, NIR-uri, registrul de casa etc).
- introducerea facturilor de intrare in program contabilitate.
- evidenta stocurilor.
- arhivare documente in dosare.
- efectuare monetar/ raport Z.

CERINTE

Experienta in facturare sau servicii similare de cel putin un an (conditie neexclusiva)
Studii: cel putin medii
Operare PC: nivel bun - facturarea se realizeaza in sistem informatizat
Cunostinte de contabilitate primara - registru de casa, operare incasari, plati, etc.
Caracteristici personale: persoana ordonata, responsabila, organizata, cu logica buna, bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa, salariu atractiv, bonusuri periodice

Basarom Com se ocupa cu comertul de produse agricole incepand de la motosape, motopompe si atomizoare pana la hidrofoare, generatoare si aparate de sudura si distributia acestora in toata tara. Deasemenea avem o retea de distribuitori online.
Suntem localizati in zona Bragadiru, Ilfov, la o distanta de 3 min cu auto/maxi taxi de Cora Alexandriei. (capat tramvai 32)