Restaurantul KFC din Botosani cauta colegi pentru posturile de CASIER si LUCRATOR IN BUCATARIE

US Food Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura o servire exceptionala clientilor KFC;
Se asigura ca produsele KFC sunt livrate corespunzator;
Aprovizioneaza zona de lucru.
Participa la aprovizionarea restaurantului;
Estimeaza necesarul de produse;
Pastreaza curatenia utilajelor si a locatiei in care isi desfasoara activitatea;
Participa la inventare periodice.

CERINTE

Studii liceale;
Orientat catre ceilalti (clienti & colegi);
Prompt in reactii si raspunsuri; Atentie distributiva;
Atitudine pozitiva;
Spirit de echipa;
Respect fata de oameni si standarde;

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa (15 RON/zi);
Program de lucru variat si flexibil, in 2 schimburi: full time - 8h, part time - 4h, 6h, weekend;
Majorari salariale in raport cu timpul petrecut in companie: 6 luni, 1 an, 2 ani;
Program clar de instruire si dezvoltare;
Prima acordata cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
Prima de loialitate;
Decont transport pentru persoanele care locuiesc in afara orasului;
Contract de munca pe perioada nedeterminata.

KFC este un lant american de restaurante, detinut de YUM! Brands.
La nivel mondial suntem prezenti in peste 109 tari, cu peste 15.000 restaurante si peste 750 000 angajati .
Clientilor nostri le servim produse din pui, pregatite conform unei retete originale. In Romania, primul restaurant KFC a fost deschis in 1997 in Bucuresti, iar astazi exista peste 60 restaurante in toata tara si peste 2500 angajati.

Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii:
Fii tu in varianta ta cea mai buna!
Implica-te si diferentiaza-te!
Distreaza-te!