INGINER CONSTRUCTOR

SC HIDROPLASTO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

INGINER IN CADRUL DEPARTAMENTULUI TEHNIC AL COMPANIEI , OFERIND SOLUTII TEHNICE POTENTIALILOR CLIENTI;
DA DETALII TEHNICE DESPRE PRODUSELE COMERCIALIZATE DE SC HIDROPLASTO SRL ;
RELATIONEAZA CU DEPARTAMENTUL DE VANZARI;

CERINTE

VARSTA MINIMA : 25 ANI
PERMIS CONDUCERE CATEG B
CUNOASTERE FOARTE BUNA A PROGRAMULUI AUTOCAD;
STUDII SUPERIOARE IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR
PERSOANA SERIOASA , RESPONSABILA SI ORGANIZATA;

BENEFICII OFERITE

SALARIU MOTIVANT
LUCRUL INTR-O ECHIPA DINAMICA, TANARA
POSIBILITATEA DEZVOLTARII UNEI CARIERE DE SUCCES

HIDROPLASTO? este unic reprezentant in Romania al concernului german BESAGROUP, principal furnizor pe plan mondial al solutiilor si tehnologiilor de ultima ora in domeniul constructiilor, cu o experienta de peste 37 ani, fapt dovedit de numeroasele proiecte la care luam parte in intreaga lume.

Compania noastra ofera profile hidroizolante (waterstops), sisteme pentru etansarea rosturilor, sisteme hidroizolante pentru terase si acoperisuri, limitatori suprafata, sisteme pentru dilatatie - expansion joints, profile pentru imbinari simple si mobile, lagare si suporti elastomerici pentru poduri, profile dilatatie poduri, aparate de reazem, lagare sferice - spherical bearings, lagare recipiente - pot bearings, profile elastomerice, suporti glisanti elastomerici, benzi de reazem glisante, folie glisanta, suporti amortizare a sunetului, bandaje Lucobit, injectie cu rasini, cordon expandabil, profile termoplastice, accesorii cofrare si armare beton, garnituri si accesorii, profile PVC marca ROPLASTO?, sisteme tamplarie PVC, manere duble de sustinere, manere si carlige individuale, manere din PP si PE pentru imbinare la sacose, dispozitive inchidere sticle, capace de spray-uri, capace de tuburi, distantiere pentru industria betonului, sisteme securitate in constructii.

Produsele noastre sunt destinate urmatoarelor aplicatii:
- constructii de anvergura, industriale si civile;
- constructii hidrotehnice;
- constructii de tunele, autostrazi, drumuri, poduri;
- fabrici de mobila, ateliere;
- constructori de parasolare;
- producatori de jaluzele;
- industria auto;
- industria imbracamintei;
- industria maselor plastice;
- productie tamplarie PVC.