Job expirat

Descrierea firmei:

AudioNova - companie multinationala, cu raspandire in intreaga tara, lider de 14 ani pe piata in vanzarea
aparatelor auditive.

www.audionova.ro/ | www.facebook.com/AudionovaRomania

Responsabilitati:

- Activitate de cabinet medical
- Promovarea activa si vanzarea dispozitivelor medicale in cadrul cabinetului medical
- Informarea pacientilor asupra modului de utilizare al dispozitivelor medicale
- Tratarea cu respect a pacientilor

Cerinte:

- Prezenta agreabila
- Orientare catre rezultate si dezvoltare
- Simt comercial
- Deschidere pentru lucrul cu oamenii
- Capacitate de relationare cu pacientii
- Adaptabilitate, flexibilitate si disponibilitate pentru invatare

Beneficii oferite:

- Dobandirea unei specializari de mare perspectiva
- Pregatire profesionala asigurata de societate
- Salariu 350 euro si bonusuri motivante

Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro
sau intr-unul din cele 42 de centre din toata tara. Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.