Angajam Receptioner/a

Hotel Roman

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune asigurarea activitatii de receptie, customer suport si furnizarea de informatii clientilor intr-un mod profesionist.

Responsabilitati:
– Monitorizeaza accesul vizitatorilor
– Ofera informatii complete catre clienti
– Preia telefoane, corespondenta si le directioneaza catre departamentele avizate.
– Gestioneaza relatia cu clientii
– Activitati de secretariat

CERINTE

– Abilitati de comunicare
– Comportament profesional si responsabilitate
– Buna capacitate de adaptare la situatii neprevazute
– Cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
– mancare si cazare in perioada programului de munca
– acces in timpul liber la piscina interioara

Inaugurat în Decembrie 2014, hotelul, cotat cu 3 stele, dispune de: 31 de camere duble (toate echipate cu TV LCD și cablu TV, baie proprie, pat extra mare), piscină interioară încălzită cu o vedere splendidă asupra munților Rodnei, restaurant, bar, parcare proprie cu sistem de supraveghere video, terasă exterioară cu grătar și cuptor. Accesul este gratuit la internet WI-FI în incinta hotelului iar recepția este deschisă non-stop.