SOFER CATEGORIA C, zona Bolintin Deal

MDA TOTAL EXPEDITII CONCEPT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- distributie marfa in zona de sud: PITESTI-PLOIESTI-BUCURESTI-TARGOVISTE-BRASOV-CURTEA DE ARGES cu autocamion MTMA 7,5t , dar disponibil oricand si pentru alte rute.
- incarcarile se fac zilnic de la depozitele de pe autostrada Bucuresti-Pitesti - zona km. 13-30
- livrarea marfurilor la timp si in siguranta.
- luarea in primire a marfurilor in functie de avize, distribuirea (2-3-4 descarcari), completarea documentelor de transport cu mare atentie
- plata in functie de activitatea desfasurata.
tel. 0770724742 sau email: mdatotal@gmail.com

CERINTE

- SOFER CATEGORIA C, preferabil din autostrazii A1 km.23 - Bolintin Deal - Poenari - Ulmi - Joita
- cunoasterea rutelor interne
- atestat profesional
- lucru cu GPS
- cunoasterea prevederilor legale din domeniul transporturilor de marfuri si a regulolor privind timpii de conducere si odihna.
- cunostinte de macanica
- descurcaret, disponibil la munca prelungita

DESCRIEREA FIRMEI

TRANSPORT INTERN