Inginer santier Blaj (Alba Iulia) - tronsonul de cale ferata Vintu Coslariu

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia raporteaza Sefului de santier si nu are oameni in subordine. Se lucreaza pe coridorul IV cale ferata (Vintu de Jos - Coslariu, Jud Alba). Sunt lucrari de instalatii electrice, semnalizari feroviare, telecomunicatii, catenare, etc. Nu sunt santiere de constructii.

Postul presupune:
Acumularea de informatii si cunostinte privind lucrarile ce se executa
Pregatirea productiei
Elaborarea necesarelor de materiale si a altor documente necesare pentru desfasurarea proiectului
Supravegherea executiei lucrarilor
Raportari zilnice privind evolutia lucrarilor

Mediu de lucru profesionist, salariu atractiv si posibilitati de promovare la pozitia de Sef de santier, functie de cunostintele acumulate si performantele realizate.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

CERINTE

Absolvent al Universitatii Politehnice; Preferabil Facultatea de Transporturi, Energetica si Electrotehnica
Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel), Internet. Cunostintele de Acad 2D constituie un avantaj
Limba engleza - nivel avansat (scris, citit, vorbit)
Disponibilitatea de deplasare in tara si de relocare
Dinamism, inteligenta, leadership
Excelente abilitati de comunicare
Seriozitate, onestitate,
Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale