Sofer profesionist pentru comunitate

SC ANNEWAY-DAY SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Respectarea la timp si in tocmai a programului de incarcare si descarcare a marfii, respectarea timpilor de conducere si odihna, asigurarea integritatii marfii pe timpul transportului, conlucrarea in bune conditii cu dispecerul, intocmirea documenelor de transport, etc.

CERINTE

•Experienta pe comunitate- obligatoriu
•Atestat profesional pentru transport marfa - obligatoriu
•Card digital pentru tahograf - obligatoriu
•Experienta in domeniu – min. 1 an ca sofer pe cap tractor cu semiremorca
•Limba engleza, germana sau franceza (nivel conversational)
•Permis conducere cat. B C E
Salariul se discuta la interviu.

BENEFICII OFERITE

decontare transport

Compania are ca obiect principal de activitate transportul international de marfa.
Societatea are contract cu o companie belgiana si face transport in special din Belgia spre tarile din comunitate