Reprezentant vanzari zona

SC FARMACORDIS WAREHOUSE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza numele, imaginea si serviciile Farmacordis Warehouse in relatiile cu partenerii;
Stabileste, mentine si dezvolta bune relatii de afaceri cu toti clientii existenti pe zona si extinde portofoliul de clienti;
Construieste planuri de actiune pentru fiecare client din portofoliu, urmareste si este responsabil de atingerea planului de vanzari;
Intocmeste rapoartele specifice activitatii de vanzari;
Viziteaza cu regularitate clientii (in functie de rute, necesitati, probleme, oportunitati) ;
Realizeaza alte sarcini care deriva din specificul postului, trasate de catre superiorul direct

CERINTE

Orientat spre atingerea rezultatelor si responsabil fata de munca proprie
Bune abilitati de comunicare si adaptare la interlocutor
Abilitati de lucru in echipa
Disponibilitate pentru activitate desfasurata preponderent in teren
Capacitate de organizare si planificare
Minim studii medii finalizate

BENEFICII OFERITE

Acces bonusuri de performanta, lunar
Acces bonusuri campanii, lunar
Abonament clinica privata
Masina de servici
Laptop
Telefon de servici

Farmacordis recunoaște importanța unui echilibru între viața de familie și carieră, și pune accent pe sănătate și siguranța financiară.

Grupul Farmacordis este în continuă dezvoltare, fiind condus de valori ce au la bază Promptitudinea, Profesionalismul, Transparența și Loialitatea.

Pasiunea, respectul pentru colegi și parteneri, lucrul în echipă și integritatea sunt principiile îmbrățișate de către fiecare membru al echipei, și pe care le asteptăm de la viitorii noștri colegi.