Reprezentant Vanzari- zona Bistrita

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- Realizarea obiectivelor de vânzări în teritoriul alocat;
- Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii şi identificarea de noi clienţi;
- Promovarea politicii de vanzari si a standardelor de calitate;
- Realizeaza vanzarea si promovarea produselor companiei, în vederea atingerii targetului lunar de vânzări;
- Implementeaza promotiile, programele/ actiunile de trade marketing, respectand regulile de desfasurare a acestora, monitorizeaza si raporteaza rezultatele obtinute;
- Realizeaza comunicarea permanenta cu clienţii, pentru cunoaşterea şi evaluarea cerinţelor, asigurarea stocului optim de marfă la clienţi şi dezvoltarea relaţiilor cu aceştia;
- Raporteaza saptamanal acţiunile si prezenta concurenţei;
- Participa la negocieri de contracte comerciale.

CERINTE

Profilul candidatului:
- Studii medii (studiile superioare reprezinta avantaj);
- Experienta in vanzari minim 3 ani, de preferat intr-o companie FMCG;
- Permis auto – categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Mediu de lucru competitiv in cadrul unei companii lider de piata la nivel national;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Pachet de beneficii atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

selectie si plasare forta de munca