Recrutez personal

ARANDUR AGENT DE ASIGURARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii;
- Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei;
- Efectuarea analizei de risc pentru client, construirea de oferte si finalizarea vanzarilor;
- Prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor financiare;
- Oferirea de servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului.

CERINTE

Studii medii/ studiile superioare constituie un avantaj;
- Cunostinte medii de utilizare PC;
- Atitudine proactiva, persuasiv si perseverent;
- Bune abilitati de comunicare, negociere si orientare spre rezultat;
- Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj;
- Spirit de initiativa si capacitate de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Suport pentru autorizarea ca agent de asigurare (cod RAF);
- Finantare 24 luni de activitate, in functie de rezultate;
- Grile de comisioane progresive;
- Traininguri gratuite;
- Posibilitatea de a promova profesional si de a deveni manager de echipa in functie de performantele inregistrate si de interesul manifestat pentru activitatea desfasurata.

Una dintre cele mai renumite companii de asigurari la nivel international, care ofera clientilor si partenerilor sai asigurari generale, de viata si servicii de asistenta.