Operator masini comanda numerica

SC MASTERFOAM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluarea comezilor si pregatirea listei cu necesarul de materiale;
• Asigurarea fabricatiei la termen, in cantitatea planificata si conform calitatii prescrise;
• Taierea pieselor pe fierastraul manual sau masina de stantat, conform instructiunilor de lucru;
• Adezivarea materialelor de lucru;
• Imbunatatirea continua a ordinii si curateniei in zona de care raspunde;

CERINTE

• absolvent scoala profesionala, studii medii,
•persoana serioasa, responsabila, organizata, rezistenta la efort;
• persoane disponibile de a lucra in 3 schimburi sau ore suplimentare cand este cazul;
•experienta pe un post similar nu este obligatorie insa constitue avantaj;

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa+prime

Masterfoam, cu sediul principal în Olanda, este din anul 1964 un jucător de vârf în prelucrarea materialelor flexibile şi în industria furnizorilor de componente auto.