Montator mobila

SC 2B GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Naturlich, companie de renume in retailul de mobila si decoratiuni cauta persoane cu abilitati si experienta in montarea mobilei. In vederea deplasarii acasa la clienti se solicita ca montatorii sa detina permis de conducere categoria B.
Postul este unul mobil, presupune deplasari frecvente la clienti , in raza localitatii si localitatilor limitrofe din judet.
Principalele atributii ale postului sunt:
-transportul produselor comandate catre clienti, de la depozit/magazin la domiciliul acestora, pe baza de programare,
- manipularea si montarea mobilei la domiciliul clientilor si in showroom, conform specificatiilor tehnice.
- acorda atentie sporita cerintelor clientilor si raspund de intergitatea produselor transportate si montate.
- in restul timpului, acorda asistenta la montarea mobilei in cadrul showroom-ului de mobila si ajuta la receptia si livrarea marfurilor.
- soltionare eventuale reclamatii si interventii la client acasa.

CERINTE

-permis de conducere cat B - obligatoriu (si experienta in sofat minim 2 ani).
- bune abilitati si deprinderi in montarea mobilei si bucatariilor
- experienta minim 1 an in domeniu
- cunostinte teorite si deprinderi in montarea si rectificarea mobilierului din lemn (masiv, pal furniruit, pal melaminat, etc)
- lipsa cazier penal.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Naturlich! mobilier und decoratiuni, este retailerul de mobilier din inima Transilvaniei, cu suflet nemtesc.

Aflat in plina expansiune, lantul de magazine cuprinde, momentan, o
retea formata din 10 magazine in orase cheie din Transilvania si sudul
tarii. Extinderea acoperirii la nivel national este principalul nostru
obiectiv.

Echipa Naturlich! mobilier und decoratiuni, este tanara, atent
selectionata din specialisti, cu un nivel de profesionalism ridicat,
dinamica, compacta si determinata. Expansiunea companiei ofera
posibilitati de avansare si specializare direct proportional cu
dezvoltarea, implicarea si dedicarea fiecarui profesionist din echipa.In luna Martie 2012., Naturlich a fost premiat in cadrul a doua, cele
mai importante, concursuri pentru programe de rebranding din lume.

Premiul "Merit" in cadrul concursului international Rebrand100,
cel mai important concurs pentru programe de rebranding,
recunoscut international si jurizat de catre o selectie de 8
seniori din industria internationala de comunicare. De asemenea, in cadrul festivitatii Transform Awards, brand-ul Naturlich a primit medalia
de aur ("gold") in categoria "Cea mai buna strategie creativa".

Aceste premii certifica faptul ca Naturlich se prezinta in fata publicului, partenerilor si clientilor, cu o directie strategica, recunoscuta ca
fiind inovatoare si in concordanta cu evolutia clientului modern
de mobilier si decoratiuni.