MANAGER DE ZONA ( Coordonator magazine )

SC ONCOS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervizarea magazinelor;

- Vizualizarea comenzilor, evidenta stocurilor;

- Identificarea/rezolvarea problemelor angajatilor;

- Evaluarea personalului;

- Mercantizare marfa;

- Identificare srategii de promovare/crestere a vanzarilor;

-Elaboreaza si pune in aplicare politica comerciala a societatii;

-Identifica noi oportunitati de dezvoltare a afacerilor (furnizori noi) si a relatiilor cu clientii si furnizorii societatii;

-Participa la indrumarea, instruirea si evaluarea performantelor personalului din subordine.Semnaleaza posibile nevoi de instruire a personalului din subordine, participind activ la programele de pregatire;

-Redacteaza raportari si informari privitoare la departamentul comercial.

CERINTE

- experienta minim 2 ani
- studii superioare;
- cunostinte operare calculator (Windows si MS Office);
- dezvoltarea de relatii proactive, profesionale cu clientii;
- solide abilitati de negociere;
- cunoasterea mediului concurential de afaceri

BENEFICII OFERITE

Telefon
Masina de serviciu

Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun