Inspector resurse umane

Filadelfia-Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatiile asumate:

-Intocmirea dosarului de personal (CIM, Fise de post, documente necesare angajarii),
-Gestionarea dosarele de personal si arhivarea acestora,
-Completarea si gestionarea Registrul de Evidenta a Salariatilor (REVISAL),
-Pregatirea tuturor documentelor privind efectuarea detasarilor / delegarilor, conform legislatiei in vigoare,
-Gestionarea toate procedurile legale care au ca obiect administrarea resursei umane (proceurile de angajare, incetare CIM, disciplinare, etc.)

CERINTE

Profilul candidatului ideal:

-Studii superioare (cele juridice constituie avantaj),
-Cunostinte avansate de legislatia muncii,
-Experienta intr-o pozitie similara de minim 1 an,
-Persoana integra si echilibrata,capabila sa lucreze in echipa,
-Persoana sociabila cu foarte buna abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- traininguri specifice
- bonuri de masa
- decontare transport

Filadelfia-Group este o companie care are ca activitate principala transportul de marfuri dar si alte ramuri auxiliare precum transport persoane (Tabitatour) , turismul (Filadelfia - turism). Este o companie cu capital 100% romanesc sediul central fiind in municipiul Bistrita, avand sedii in peste 35 de judete dar si in afara tarii.