Ingrijitor spatii hoteliere

SC HOTEL COROANA DE AUR SRL - BISTRITA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- asigura curatenia in cadrul restaurantului, conform standardelor companiei;
- asigura spalarea veselei provenita din restaurant
- responsabila pentru curatenia holurilor si scarilor de acces care tin de restaurant ;
- semnaleaza posibile defectiuni pe care le observa in zona activitatii sale;

CERINTE

Candidatul ideal:
Flexibilitate, capacitatea de a gasi solutii si a rezolva probleme, atitudine pozitiva
Disponibilitate la program de lucru in ture

BENEFICII OFERITE

Bonusuri, beneficii
- Mediu de lucru placut
- Salariu motivant

Situat in centrul Bistriței, Hotelul ,,Coroana de Aur”, a fost inaugurat la 30 aprilie 1974 în Bistriţa, fiind de departe, cel mai reprezentativ hotel al oraşului. Originalul hotel menționat în romanul lui Bram Stoker dispune de 98 camere din care 64 sunt camere de 4* si 31 sunt camere de 3* adresându-se atât turismului de afaceri cât și amatorilor de călătorii.