INGINER AUTO(SERVICE)

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaza echipa de specialisti din subordine;
-sustine echipa in executarea corecta si la timp a tuturor sarcinilor de serviciu;
-normeaza munca angajatilor din subordine si le ofera suport tehnic;
-planifica intrarea autovehiculelor in service;
-efectueaza controlul final;
-respecta standardele impuse.

CERINTE

-studii superioare de specialitate;
-cunostinte auto temeinice, sustinute de experienta in domeniu (min. 1 an);
-experienta in coordonarea, supervizarea, evaluarea de echipe;
-bune cunostinte de operare PC;
-persoana orientata spre obiective, cu spirit analitic, proactiva.
-persoana responsabila, bun organizator al activitatii .
-candidatul ideal trebuie sa aiba domiciliul in jud Bistrita-Nasaud, Cluj sau sa aiba disponibilitatea de relocare in Bistrita.
Postul este pentru service-ul din Sintereag

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv-se discuta in urma interviului
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu
-mediu de lucru dinamic

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern