FUNCTIONARI ARHIVARE in Beclean si Bistrita

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs selecteaza pentru angajare FUNCTIONARI ARHIVARE pentru orasele Beclean si Bistrita.
Sarcini:
- preluare dosare din arhiva
- schimbare dosare
- aranjare si organizare documente
- numerotarea filelor din dosare
- sigilarea dosarelor
- certificarea dosarelor cu scrierea nr. de file, data si semnatura

CERINTE

Persoane atente si responsabile
Absolvirea cursului de arhivare sau facultate de arhivistica (avantaj)

BENEFICII OFERITE

Contract de munca
Salariu net : 1000 lei.
Program 8-16.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare