Economist-Departament Ticketing

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tabita Tour isi intregeste echipa la sediul central din Bistrita
-Intocmeste situatia incasarilor din biletele de calatorie de pe cursele internationale;
-Opereaza in aplicatia E-ticketing biletele vândute de soferii ce opereaza pe curse internationale;
-Participa la verificarea lunara a stocurilor de bilete atribuite soferilor si agentiilor proprii din subordine;
-Colaborează cu agenţiile din ţară şi străinătate pentru a cunoaşte situaţia exactă a biletelor emise, dar şi pentru a semnala eventualele nereguli apărute în activitatea agenţiilor din subordine;
-Oferta consultanta agentilor si colaboratorilor cu privire la utilizarea sistemului on-line de vanzare si rezervare bilete de calatorie;
-Intocmeste diferite situatii/rapoarte lunare la cererea superiorilor ierarhici.

CERINTE

-Domiciliul in judetul Bistrita-Nasaud
-Studii superioare economice
-Experienta in contabilitate de minim 1 an constituie avantaj
-Cunoştinţe de utilizare a calculatorului, a aparatelor de telefon, fax şi a copiatorului
-Gandire pozitiva, amabilitate, spirit de echipa
-Abilitati de organizare si planificare
-Meticulozitate si acuratete
-Atentie la detalii, rapiditate in executie
-Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;

BENEFICII OFERITE

Mediu de munca placut, dinamic si motivant.
Salarizare:
Pachet salarial atractiv, tichete de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern