Dispecer marfa -Bistrita

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaza si urmareste in programul de monitorizare intreaga activitate a camioanelor de pe comunitate contractate de o firma spaniola
-urmareste comanda din momentul contractarii si pana la finalizare astfel incat sa se respecte clauzelor pana la ajungerea la destinatie atat din punct de vedere fizic cat si al documentelor
-trimite feedback zilnic cu privire la locatia camioanelor si problemele care apar pe traseu

CERINTE

Cerinte :
experienta un post similar de dispecer marfa constituie un avantaj
-cunostinte avansate de limba SPANIOLA
-studii superioare in domeniul tehnic/economic constituie avantaj
-existenta unui portofoliu de clienti reprezinta un avantaj
-experienta de lucru cu o casa de expeditii reprezinta un avantaj
-capacitate de organizare;
-abilitati de comunicare,
-atitudine proactiva;
-creativitate si spirit de initiativa;
-rezistenta la stres
-integrare si lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru dinamic
-posibilitatea avanasarii in cariera

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern