Controlor trafic - transport persoane

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza controlul soferilor care opereaza pe curse de intern urmarind urmatoarele :sa nu existe situatii de calatori fara bilet,sa nu se transporte obiecte interzise, soferii sa poarte tinuta specifica Tabita Tour, respectarea graficului de circulatie s.a
- intocmeste zilnic fisa de control pentru masinile controlate
-pastreaza confidentialitatea informatiilor legate de controalele efectuate(data cand au loc, orele, modalitati de control)
-prezinta superiorilor ierarhici rapoarte de activitate cu privire la neregulile constatate si solutii de imbunatatire
-propune sanctiuni pentru nerespectarea procedurilor si normelor interne

CERINTE

Candidatul ideal :
-studii medii/superioare(reprezinta un avantaj)
-persoana tanara, flexibila
-experienta in domeniu
-foarte bune cunostinte de legislatie in domeniul transporturilor de calatori
-are domiciliul in judetul Bistrita-Nasaud
-permis de conducere categoria B
-disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-mediu de lucru dinamic
-posibilitatea avansarii in cariera
-pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern