Consilier juridic Bistrita

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea consultantei juridice si reprezentarea societatii in fata autoritatilor
-intocmirea, avizarea si contrasemnarea in conditiile legii a tuturor actelor cu caracter jurdic
-urmarirea incasarii in termen a creantelor si intreprinderea actiunilor necesare in vederea incasarii lor
-participa la elaborarea Regulamentului intern
-urmareste respectarea legalitatii in cazul incheierii, modificarii si desfacerii CIM

CERINTE

-studii superioare de specialitate in domeniul juridic
-experienta minim 2 ani pe un post similar
-bune abilitati de comunicare
-persoana responsabila, onesta si organizata
-bune cunostiinte de legislatie(dreptul muncii, drept comercial s.a)
-bune cunostiinte de operare pe calculator
-disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-mediu de munca dinamic

Cv-urile se depun la sediul societatii pe strada Calea Moldovei, nr 18, Bistrita, Jud Bistrita-Nasaud sau pe e-mail recrutarefiladelfia@gmail.com
Info la tel 0746018113.
Tel.0263215500, fax 0263215599

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern