Consilier financiar

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Societate bancara de renume recruteaza in luna IUNIE 2015 .
Avem nevoie de CV-ul dumneavoastra daca :
- aveti incredere in fortele proprii;
- va caracterizeaza atitudinea pozitiva - "Nimic nu-i poate opri pe oamenii cu atitudine pozitiva " spunea Thomas Jefferson si avea mare dreptate !
- sunteti o fire ambitioasa ;
- aveti calitati de lider, capacitatea de a lua decizii singur ;
- sunteti o persoana responsabila ;
- aveti abilitati exceptionale de comunicare ;
- sinceritatea este unul dintre punctele dumneavoastra pozitive ;
- sunteti o persoana prezentabila;
TIMPUL este PRETIOS asadar aplicati la un alt anunt de angajare DACA :
- aveti nevoie de un job pana "gasiti ceva mai bun ";
- nu va doriti un loc de munca dar parintii insista ;

CERINTE

- respectarea obiectivelor de activitate si a tintelor propuse;
- prospectarea continua ;
- dezvoltarea portofoliului de clienti ;
- intalniri de consiliere ( birou / teren ) ;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant ( venituri fixe si bonusuri in functie de realizari );
- dupa primele 3 luni de activitate se negociaza o noua forma de remunerare;
- instruire gratuita ;
- apartenenta la un brand cunoscut pentru seriozitate ;
- posibilitate de dezvoltare profesionala ;
- concursuri motivante ;
- mediu de lucru profesionist ;
- flexibilitate negociabila a programului de lucru ;
Suntem o echipa tanara dar cu realizari marete , avem nevoie de colegi la fel de motivati si pozitivi !