BISTRITA: Director de Magazin

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vei asigura fluxul corect şi fără probleme a proceselor, precum si atingerea indicatorilor planificati;
- vei respecta procedurilor de lucru si vei asigura organizarea personalului din magazin impreuna cu directorul de magazin si sefii de departamente;
- vei Iua in considerare dorinţele şi sugestiile clienţilor şi vei furniza informatii relevante despre dorintele consumatorilor, catre managerul regional;
- vei asigura calificarea optima angajaţilor prin traininguri specifice fiecarei pozitii/ locul de munca.

CERINTE

- studii superioare comerciale;
- experienta profesionala intr-o pozitie similara;
- cunostinte temeinice ale proceselor si modului de lucru in retail;
- excelente abilitati organizationale;
- putere de negociere, abilitati in rezolvarea problemelor si conflictelor;
- abilitati de leadership si de construire echipe;
- orientare catre rezultate si succes;
- personalitate deschisa, inovativ, comunicativ, proactiv;

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca sigur si stabil într-o companie de viitor;
- un mediu de lucru dinamic într-o companie internationala;
- perspective de promovare.

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.