Analist - dep.Transport

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

urmăreşte consumul şi numărul de kilometri efectuaţi de maşinile de serviciu ale angajaţilor informează conducerea societăţii cu privire la orice abatere de la normele stabilite
ţine evidenţa cardurilor de combustibil, cauciucuri, reparaţii
evidentiaza alimentarile cu combustibil atat in tara cat si in strainatate si raspunde de corectitudinea intocmirii consumurilor pentru fiecare autovehicul din parcul auto . Situatia se va adauga ca anexa la fiecare factura Rompetrol etc.
intocmeste lunar situatii cu privire la cantitatea si valoarea motorinei efectiv alimentate in sezon
studiaza piata carburantilor pentru a avea o imagine clara asupra preturilor, de a le compara astfel incat sa identifice cel mai ieftin furnizor

CERINTE

experienta in domeniu constituie avantaj
- spirit de observatie
- atentie distributiva
- capacitate de a lua decizii

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv + tichete de masa
mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern