agent vanzari

SC TUDOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- jobul presupune toate activitatile legate de actul de vanzare (cunoastere si promovare portofoliu produse, gestionare portofoliu existent de clienti si in mod obligatoriu extinderea acestuia cu noi clienti)
- mentinere si dezvoltare permanenta a relatiei cu intreg portofoliul de clienti parcurgand toate etapele: ofertare, preluare comenzi, urmarire livrari, urmarire incasari
- lucrul intro companie cu o echipa motivata, unita si responsabila
- masina si telefon de serviciu, posibilitati de acces si operare in platforme ERP si SFA moderne, cu echipamente de ultima generatie

CERINTE

- foarte bune abilitati de comunicare, dispus si disponibil pentru deplasari in judet si in afara judetului, experienta obligatorie in vanzari, capacitate de lucru in echipa, rezistenta la stress, studii superioare constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant legat direct de actul de vanzare, tichete de masa, o masa

- cel mai mare furnizor si distribuitor de papetarie-birotica si produse de ambalare din judetul Bistrita-Nasaud